Бережіться фальсифікату!

Моршинська ропа продається тільки в зелених або голубих пластикових пляшках об’ємом 0,7 літра оригінальної форми з витисненим рельєфним написом “МОРШИНСЬКА РОПА”, корок червоного кольору з зображенням ТЗ “Моршинська ропа №6”.Етикетка зеленого кольору з зображенням ТЗ ”Моршинська ропа №6”(дивіться фото в розділі “головна” ) , обов’язково вказано виробника, контактні дані і дату розливу.

У випадку добровільної сертифікації партії в системі Укрсепро під “трилисником” Укрсепро вказується номер органу сертифікації.

В кожному разі рідина, котра розлита в скляну тару, або в ПЕТ-пляшку що не відповідає наведеному опису, є фальсифікатом

Торгівля фальсифікатом широко поширена в Україні, особливо на курортах Трускавець та Моршин.

Як сировина для виробництва фальсифікату використовується технічна ропа для ванн. Технічну ропу не відрізнити за кольором та прозорістю, на смак вона дуже схожа на Моршинську ропу, однак в ній відсутні унікальні лікувальні компоненти. Така ропа не лікує, в кращому разі вона не причинить шкоди Вашому організму. Крім технічної ропи фальсифікатори використовують соляний розчин, а то й звичайну воду.

В Моршині справжня ропа продається безпосередньо з родовища та через аптеки. В кожному разі, рідина, котра розлита в скляну тару, або в ПЕТ-пляшку об'ємом іншим, аніж 0,7 літру, є фальсифікатом.

В Трускавці фальсифіковану ропу продають на ринках і навіть в деяких аптеках за ціною 15-20 гривень за літр - в декілька разів дешевше оригінальної Моршинської ропи. При цьому в аптеках Вам навіть вручать товарний чек, в якому написано, що Ви придбали товар з групи "біостимулятори" або "розчини". Виробником здійснюється пряма поставка Моршинської ропи до трускавецьких аптек.

За кордон України справжня Моршинська ропа виробником не поставляється. Однак невідомі особи торгують невідомою рідиною, називаючи її "рапою" чи "ропою". Етикетка на пляшці не містить найменування фірми-виробника. Рідина виглядає так:

Виробник категорично не рекомендує вживати рідину з ознаками фальсифікату